Відбулося урочисте відправлення із Чорнобаївської  громади ще двох призовників

Дата: 29.11.2021 15:04

Сьогодні, 29 листопада, відбулося урочисте відправлення із Чорнобаївської  громади ще двох призовників осіннього  призову 2021 року на строкову службу у військових частинах Збройних Сил України.

Ще декілька днів тому хлопці займалися своїми справами, а сьогодні їх об’єднує спільна та гідна справа – служіння рідній країні.

Нікітін Микола, родом із Веселого Хутора,  здобув освіту слюсаря, отримав водійське посвідчення категорії С.

Помаз Вадим, проживає в Лукашівці,  навчався на зварювальника та сантехніка.

Проте повістка до військомату змінила плани юнаків.

Спочатку було невелике хвилювання, але потім хлопці зрозуміли, що кожен чоловік повинен пройти військову службу. Адже це неоціненний досвід та гарна школа життя. Отримали повістку, прийняли рішення без зайвих вагань. Пройшли медкомісію, тепер йдуть служити і задоволені цим.

Ми, від усієї громади, бажаємо нашим юнакам легкої служби! Гідно несіть звання захисника України та сумлінно виконуйте присягу на вірність українському народові!