Продовжуються роботи з благоустрою центрального кладовища

Дата: 02.12.2021 15:58

У теперішньому ритмі життя складно знайти час, щоб доглядати за могилами близьких. Хтось дуже зайнятий, а хтось уже немічний і самотній. Деякі люди покинули свою батьківщину, але зберігають у пам’яті образи померлих родичів і бажають знати, що поховання в належному стані.

Саме тому працівниками  з благоустрою відділу житлово-комунального господарства Чорнобаївської селищної ради на центральному кладовищі селища Чорнобай розчищено величезну ділянку старого кладовища, зарослого травою, бур’янами, чагарниками, лозою, тернами і новими паростками дерев, відкривши десятки  могил.

Також було проведено розширення центрального кладовища: зроблено вертикальне планування для розширення місць поховань.

Роботи з благоустрою кладовищ на території громади тривають.