До відома депутатів Чорнобаївської селищної ради і населення.

Дата: 07.12.2021 10:46

До відома депутатів Чорнобаївської селищної ради і населення.

11 грудня 2021 року  о  10  годині  в  сесійній залі селищної ради відбудеться  сімнадцята (позачергова)  сесія селищної  ради,  на  розгляд  якої  пропонуються  наступні  питання:

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020 №3-37/VІІІ «Про програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Чорнобаївській територіальній громаді на 2021-2025 роки».

2. Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  23.12.2020 №3-47/VIIІ «Про  бюджет Чорнобаївської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.02.2021 №5-3/VІІІ «Про затвердження статуту  Чорнобаївського комунального підприємства «Виробниче управління житлово – комунального господарства».

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 07.12.2020 №2-6/VІІІ «Про виготовлення печаток та штампів для старост» зі змінами від 23.12.2020.

5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 29.10.2021  №14-7/VIII «Про надання дозволу на купівлю службових квартир» зі змінами від 05.11.2021, 25.11.2021.

6. Про спостережну раду при закладах охорони здоров'я Чорнобаївської селищної ради.

7. Про надання дозволу на передачу майна селищної комунальної власності.

8. Про прийняття майна селищної комунальної власності.

9. Про надання дозволу на списання майна селищної комунальної власності.

10. Про встановлення граничного розміру безоплатної передачі земель в приватну власність в адміністративних межах Чорнобаївської селищної ради.

11. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.09.2021№12-13/VIIІ «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо передачі земель комунальної власності в постійне користування».

12. Про надання дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

13. Про надання дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо зміни  меж земельних ділянок із збереженням площі.

14. Про внесення змін до договорів оренди землі.

15. Різне.

Інші питання, які будуть внесені на розгляд сесії у відповідності до вимог Регламенту Чорнобаївської селищної ради.