Робота вихованки ЗПО – одна  з найкращих книг конкурсу, який проводив Фонд «Щаслива лапа»  спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді

Дата: 08.12.2021 09:22

Що може бути більш щирим та справжнім, ніж історія про тварин, народжена дитячим серцем.

ІV Всеукраїнський дитячий конкурс «Гуманне ставлення до тварин», який проводив Фонд «Щаслива лапа» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, був присвячений створенню учасниками авторської книги про собак та котів з притулків. На конкурс надійшло понад 320 робіт зі всіх областей України. Кожна історія була унікальною та повчальною.

Історія,  написана та ілюстрована вихованкою гуртка «Золоті барви», керівник Лілія Журавель, Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської селищної ради Темноход Мариною, присвячена безпритульному кошеняті, який дізнається, що таке безпорадність, відчай, надія, піклування та увага; які вони добрі серця, виконані обіцянки, і звичайно, що таке справжня дружбу та любов.

Книга надрукована за підтримки партнерів фонду – компанії Фокстрот у 1000 примірниках і її можуть читати діти в різних куточках нашої країни, придбавши в  дитячих зонах магазинів Фокстрот по всій Україні.

Вітаємо вихованку та її наставника!!!