І до нас Миколай у гості завітав

Дата: 19.12.2021 15:39

Зимові свята дітвора чекає з нетерпінням і любить найбільше. Малеча знає, що  на свято завітає Святий Миколай  і буде казка, буде диво, і,  звичайно, подарунки.

Напередодні  Дня Святого Миколая фахівці відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради» відвідали  сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та  передали зібрані речі для дітей.

і у Великій Бурімці напередодні дня Святого Миколая відбулося свято для дітей, які потребують особливої опіки та піклування «І до нас Миколай у гості завітав». Це свято в дитячих сердечках залишило частинку добра і любові, які так щиро були  подаровані  діткам працівниками будинку культури, музею та бібліотеки. А солодкі смаколики для 60 дітей приготували директор СТОВ «Маяк» Лихошерст С.В. та  директор  ПрАТ «Велика Бурімка» Шапошник П.І.

Для всіх жителів села  Святий Миколай подарував стеллу «Я люблю Велику Бурімку!» .

Щиро дякуємо всім  хто  в особливий спосіб долучився до свята Миколая та проявив людське милосердя та добро, бо коли береш  - наповнюєш руку, а коли віддаєш – наповнюєш серце.