У Чорнобаї урочисто запалили новорічну ялинку

Дата: 19.12.2021 21:09

Традиційно 19 грудня, у День святого Миколая, відбулось        відкриття новорічної резиденції  Святого Миколая та  урочисте запалення вогнів новорічної ялинки біля Чорнобаївського селищного будинку культури.

Перед відкриттям ялинки жителі громади мали змогу переглянути виставку робіт  учнів НВК Чорнобаївської громади та зробити фото  у яскравих новорічних фотозонах.

Фото без описуФото без опису

Святкова  програма,  в час відкриття Новорічної ялинки, була наповнена піснями та танцями.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник селищного голови Володимир Семенов, протоієрей Іоанн Марінін.  Також до маленьких гостей свята завітав Святий Миколай.

Фото без описуФото без опису

Ялинка засяяла, і цьому навіть не завадила дещо не притаманна зимовій порі погода.

Жителі громади  раділи казковому дійству й отримали незабутні враження від свята.

Присутні весело провели час. Діти із задоволенням танцювали хороводи навколо ялинки та розважалися, а Святий Миколай  пригощав  маленьких дітей солодощами.

Свято добігло до кінця, але на площі ще довго можна було побачити групи людей,  які чекали своєї черги, щоб сфотографуватися біля новорічної ялинки.