Дата: 21.12.2021 16:17

Керуючись вимогами п. 4 ст. 10 Закон України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, змін цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», відповідно до рішення виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради № 204 від 17 грудня 2021 року «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», Чорнобаївське комунальне підприємство «Виробниче управління житлово – комунального господарства» інформує споживачів всіх категорій населення про зміну тарифів на послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення в наступних розмірах:

- централізоване водопостачання  - 27,52 грн./м.куб.(з ПДВ)

- централізоване водовідведення  - 26,15 грн./м.куб.(з ПДВ)

Тариф вступає в дію з 01.01.2022.

Основними чинниками що вплинули на зміну тарифів за останні три роки є (зростання розміру мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, тарифів на електроенергію, підвищення вартості на паливно-мастильні матеріали, тощо), що призвело до нагальної потреби у встановленні нових тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Таким чином збільшення тарифів є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного забезпечення споживачів питною водою.

З повагою,

Адміністрація Чорнобаївського КП «ВУЖКГ»