9 населених пунктів Чорнобаївської територіальної громади підключено до оптичного інтернету в межах проєкту “Інтернет-субвенція”

Дата: 21.12.2021 18:34

Згідно Постанови Кабміну від 28.04.2021р. № 453 реалізовувались заходи щодо підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості. В результаті реалізації проєкту 24 об’єкти соціальної сфери (школи, дошкільні заклади, медичні заклади первинної допомоги, сільські клуби та бібліотеки) населених пунктів: Мохнач, Велика Бурімка, Мала Бурімка, Новоселиця, Хрестителеве, Бакаєве, Франківка, Нове Життя, Тарасівка були безкоштовно підключені до широкосмугового Інтернету, у тому числі Wi-Fi-покриття, та звільнені від абонентської плати до 31 грудня 2022 року.

За результатами проведеного тендеру переможцем визнано ТОВ «АВАТОР ІС». Як цього вимагає Постанова, спеціалістами Чорнобаївської селищної ради проведені роботи по тестуванню якості виконаних робіт, забезпечення необхідних швидкостей передачі даних. Тестування пройшло вдало, по всіх 24 об’єктах соціальної сфери забезпечено достатні швидкості передачі даних для того, щоб перерахувати майже 561 тис. грн державної субвенції ТОВ «АВАТОР ІС».

Проєкт має значний соціальний ефект, адже у підключених селах соціальні установи зможуть надавати більш якісні послуги, а жителі вперше зможуть під’єднатися до швидкісного інтернету.