A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорнобаївська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

26 грудня 2021 р. в м.Черкаси, СК «Будівельник» було зіграно матчі четвертого туру Чемпіонату України з футзалу

Дата: 28.12.2021 08:04
Кількість переглядів: 224

26 грудня 2021 р. в м.Черкаси, СК «Будівельник» було зіграно матчі четвертого туру Чемпіонату України з футзалу.

Черкаські козаки (Черкаси) – Колос (Чорнобай) – 5:2 (1:1)

Голи: Кулик, Чижик (3), Пустовіт – Гуляш, Вініченко

Фото без опису

Перші шість хвилин зустрічі відзначилися більш тактичною боротьбою з відносно невеликою кількістю атак. Потім команди почали нарощувати темп і з’явилися забиті голи. Першими у зустрічі відзначилися чорнобаївські футзалісти. Через хвилину Колос «обрізався» в атаці, у козаків м’яч підхопив Чижик, наблизився до воріт суперника і ударом з носка зрівняв рахунок. Чорнобай мав виручати голкіпер, але цього чомусь не зробив.

Кінцівку першого тайму команди провели в атаках, але рахунок на табло більше не змінювався.

На старті другої частини зустрічі Черкаські козаки нагадали про себе супернику, який зробив ставку на атакувальні дії і на другий план відсунув захист. Отже, на 14 хвилині черкащани провівши якісну атаку повели у рахунку. Колос якось спокійно віднісся до таких змін на табло. Натомість черкащани проявили бажання збільшити свою перевагу. Поступово гра перейшла на рівномірний обмін атаками. Гольові моменти виникали, але не були доведені до логічного завершення.

Ближче до завершення зустрічі Черкаські козаки перейшли на гру від оборони, даючи супернику більше часу атакувати. При цьому черкащани отримали можливість проводити контратаки. На 21 хвилині з інтервалом у 20 секунд тактика козаків довела свою ефективність – 4:2. Голи у свій актив записали Пустовіт і Кулик. Колос побіг відігруватися і знов потрапив на контратаку, яку реалізував Чижик – 5:2.

У завершальну хвилину чорнобаївці намагалися робити все можливе, щоб уникнути поразки, але не вдалося. Черкаські козаки другий тур поспіль виграють.