Дата: 31.12.2021 08:34

Чорнобаївська  селищна рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в сільській місцевості, залучаючи в громаду молодих спеціалістів. Для того, щоб молоді спеціалісти залишались в нашій громаді, їх необхідно забезпечити службовим житлом.

Функціонує прийнята Програма, яка дозволяє придбання службового житла для медичних працівників.

Результатом виконання цієї програми на сьогодні є придбання двох квартир для молодих спеціалістів.

30 грудня, напередодні Нового року, Чорнобаївський  селищний голова Сергій Любивий  вручив ключі від квартири молодому лікарю-отоларингологу Лисянченко Дарії.

Колектив лікарні вважає молодого лікаря перспективним професіональним фахівцем та покладає надії на майбутнє.

Також очільник громади привітав  колективи  КНП «Чорнобаївська БПЛ» та КНП «Чорнобаївський ЦПМСД» з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

Фото без описуФото без опису

А  вокальний ансамбль селищного будинку культури подарував святкову концертну програму.