,У громаді працювала резиденція Святого Миколая

Дата: 31.12.2021 17:00

Улюблене свято дітей – це свято Миколая. Офіційна  резиденція одного з найбільш улюблених українських святих працювала в Чорнобаївській громаді з 19 по 30 грудня в приміщенні селищного будинку культури.

Ейфорія свята, чудес та віри у добро чекала на всіх, хто завітав до доброго Миколая. А в ролі Святого Миколая був селищний голова Сергій Любивий.

До зустрічі із малечею Миколай старанно готувався - традиційно у Миколая  для  діток були приготовлені гарні та смачні гостинці, їх отримали з рук доброго дідуся усі маленькі гості.

Святий Миколай  спілкувався із діточками - вислуховував їхні мрії та побажання, давав мудрі настанови. Також всі бажаючі мали змогу сфотографуватися на пам’ять.

По особливому організатори радіють тому, що таки змогли подарувати щасливі емоції та хоч трішки розмалювати дитинство дітям.