Для потреб Чорнобаївської громади придбали новий сміттєвоз

Дата: 31.12.2021 18:58

Для потреб Чорнобаївської громади за кошти місцевого бюджету придбали новий сміттєвоз із заднім завантаженням.

31-го грудня селищний голова Сергій Любивий передав ключі від нового МАЗу керівнику Чорнобаївське  КП «ВУЖКГ» Руслану Чубу.

Сучасна спецтехніка призначена для механізованого збору, транспортування та механізованого розвантаження твердих побутових відходів. Цей універсальний автомобіль дозволить комунальникам надавати якісніше послуги  та допоможе налагодити ефективну систему поводження з твердими побутовими відходами, сприятиме покращенню санітарно-екологічного стану на території Чорнобаївської громади.

Сміттєвоз купили в Державного публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг». Також комунальне підприємство  закупило сміттєві баки.

Чорнобаївське КП «ВУЖКГ» надає послуги з вивезення твердих побутових відходів від приватних домоволодінь згідно графіку  (один раз на місяць).

Вартість цієї послуги залежить від кількості проживаючих.

Для покращення умов з вивозу сміття, КП «ВУЖКГ» пропонує жителям селища закупити зручні пластикові контейнери для його зберігання та автоматизованої погрузки на сміттєвоз ємністю 200 літрів. Вартість одного контейнера становить 1000 грн. з розстроченням платежу (перший внесок 300 грн, наступні 11 місяців по 63,64 грн.).

Бажаючих заключити договір та придбати контейнер, просимо звернутись до адміністрації підприємства за адресою смт Чорнобай,  вул. М. Старицького, 2а.