Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 06.01.2022 13:12

06 січня  2022 року відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням  селищного голови  Сергія Любивого.

У ході засідання членами виконкому схвалено внесені зміни до рішення виконавчого комітету селищної ради  від 04.11.2021 №167 «Про визначення виробників та виконавців комунальних послуг з постачання теплової енергії,  централізованого водопостачання та водовідведення», затверджено тарифи

на теплову енергію.

Затвердили члени виконавчого комітету питання щодо надання службового житла та про тимчасове влаштування дитини, яка залишилась без батьківського піклування.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Чорнобаївської селищної ради.

Наприкінці засідання до зали завітали маленькі колядники – дитячий хор  під керівництвом Благочинного Валерія Русняка, які привітали присутніх з прийдешніми святами милозвучними колядками та щедрівками.