8 січня в Чорнобаївському Спорткомплексі стартував «ІІ відкритий Чемпіонат Чорнобаївської територіальної громади з футзалу серед аматорських команд 2022 року».

Дата: 10.01.2022 10:03

8 січня в Чорнобаївському Спорткомплексі стартував «ІІ відкритий Чемпіонат Чорнобаївської територіальної громади з футзалу серед аматорських команд 2022 року».

На заході особисто був присутній селищний голова - Сергій Васильович Любивий, який з привітальним словом відкрив змагання.

У турнірі взяли участь 7 команд - чотири з Чорнобаївської громади - (Ветерани, Темна Конячка, ДЮСШ, Новоукраїнка) та три колективи з Іркліївської громади - (АГРОКО, Васютинці, Лящівка) .

Кожна гра проходила в дусі спортивної боротьби, з бажанням перемагати, про що свідчить висока результативність, було забито аж 30 м'ячів .

Результати першого туру :

«АГРОКО» - «Лящівка» - 8:1

«Новоукраїнка» - «Васютинці» - 5:7

«Ветерани» - «Темна Конячка» - 4:5

(пропустили тур) ДЮСШ Чорнобай

Наступний ІІ-й тур відбудеться 15.01.2022 р.

(09:00) ДЮСШ - Ветерани

(10:00) Темна Конячка - Лящівка

(11:00) Васютинці - АГРОКО

(пропускає тур) Новоукраїнка

Турнір проводиться при організаційній підтримці Чорнобаївської селищної ради та федерації футболу Чорнобай.