ПП «ТОМЧЕНКО» ІНФОРМУЄ

Дата: 10.01.2022 12:07

Керуючись вимогами п.4 ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, змін цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», відповідно до рішення виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради  2 від 06.01.2022р «Про затвердження тарифів на теплову енергію», ПП «Томченко» інформує споживачів установ та організацій про зміни тарифів на :

-теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, у розмірі 3377,83 гривень за 1 Гкал без ПДВ;

-виробництво теплової  енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, у розмірі 2881,44 гривень за 1 Гкал без ПДВ;

- транспортування теплової  енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, у розмірі 471,04 гривень за 1 Гкал без ПДВ;

- постачання теплової  енергії ,що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, у розмірі 25,35 гривень за 1 Гкал без ПДВ.

Основним чинником, що вплинув на зміну тарифу є зміна ( зростання) середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії від 24.12.2021р

Таким чином, збільшення тарифів є необхідним заходом для стабільного функціонування підприємства та безперебійного забезпечення споживачів тепловою енергією.

З повагою Директор ПП «Томченко»   /П.С.Томченко/