Різдвяний дитячий турнір з футзалу

Дата: 12.01.2022 08:48

11 січня  в Чорнобаївському спорткомплексі пройшов  Різдвяний дитячий турнір з футзалу на кубок ПАТ  «Чорнобай-Птиця» серед гравців 2012-2013 років народження.

Урочисто  турнір відкрив  селищний голова Сергій Любивий, який привітав учасників турніру з святами та побажав усім перемог.  Чотири  команди-учасниці, серед яких з Руської Поляни,  дві з  Переяслава та команда з Чорнобаю, виборювали першість турніру.

З першої і до останньої хвилини ігрового часу на майданчику точилась запекла боротьба, а гравці намагалися всіма силами принести перемогу своїй команді.

Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія вручення призів переможцю та призерам,. Кубки, дипломи, медалі отримали призери, а команди-учасниці – подарунки від Чорнобаївської селищної ради. Не забули і про кращих гравців.  Кращі гравці команд отримали статуетки.

Отже, результати  турніру  такі:

І місце – «Матадор – І »  (м.Переяслав)

ІІ місце – Чорнобай ДЮСШ

ІІІ місце – Руська Поляна

ІV місце – «Матадор-ІІ» (м.Переяслав)

Оргкомітет турніру висловлює щиру подяку усім командам, які долучилися до турніру, а також спонсорам турніру - Чорнобаївській селищній раді та ПАТ «Чорнобай-Птиця».