Різдвяний дитячий турнір з футзалу
11 січня в Чорнобаївському спорткомплексі пройшов Різдвяний дитячий турнір з футзалу на кубок ПАТ «Чорнобай-Птиця» серед гравців 2012-2013 років народження.
Урочисто турнір відкрив селищний голова Сергій Любивий, який привітав учасників турніру з святами та побажав усім перемог. Чотири команди-учасниці, серед яких з Руської Поляни, дві з Переяслава та команда з Чорнобаю, виборювали першість турніру.
З першої і до останньої хвилини ігрового часу на майданчику точилась запекла боротьба, а гравці намагалися всіма силами принести перемогу своїй команді.
Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія вручення призів переможцю та призерам,. Кубки, дипломи, медалі отримали призери, а команди-учасниці – подарунки від Чорнобаївської селищної ради. Не забули і про кращих гравців. Кращі гравці команд отримали статуетки.
Отже, результати турніру такі:
І місце – «Матадор – І » (м.Переяслав)
ІІ місце – Чорнобай ДЮСШ
ІІІ місце – Руська Поляна
ІV місце – «Матадор-ІІ» (м.Переяслав)
Оргкомітет турніру висловлює щиру подяку усім командам, які долучилися до турніру, а також спонсорам турніру - Чорнобаївській селищній раді та ПАТ «Чорнобай-Птиця».