Чорнобаївська громада

Шановні друзі та жителі громади! Запрошуємо підтримати проект соціальної дії від Британської ради «Активні громадяни».

Дата: 12.01.2022 12:14
Кількість переглядів: 150

Публічною бібліотекою спільно з відділом культури, за фінансової підтримки Чорнобаївської селищної ради ініційовано написання проєкту від Британської ради, яка підтримує ініціативи по згуртуванню громади, особливо молоді. Наш проєкт по створенню мистецького простору в парку, що знаходиться за музичною школою вийшов у фінал. Проєкт передбачає встановлення у цьому сквері лавочок, сценічного помосту, облаштування тротуарних доріжок та насадження декоративних рослин. В цьому сквері молодь зможе відпочивати, проводити  дозвілля, з'явиться доступне та комфортне місце для спілкування, проведення мистецьких, літературних заходів та майстер-класів.

Сподіваємося на підтримку громади. Для цього переходьте за посиланням. https://activecitizens.in.ua/articles/54/382?fbclid=IwAR3fWCzItqIDHC0_f3lwRmHyL6f27oGrE1SQkjBcHivZ6uc4GvZgLnY57VI

Лайки не враховуються, а потрібно на зеленій лінії ПРОГОЛОСУВАТИ, ввести номер телефону, отримати смс, внести код із смс повідомлення, проголосувати і лише тоді враховується ваш голос.

Наразі, кожен голос важливий для перемоги!