Дата: 17.01.2022 15:36

Чорнобаївське КП «ВУЖКГ» надає послуги з вивезення твердих побутових відходів від приватних домоволодінь згідно графіку  (один раз на місяць).

Вартість цієї послуги залежить від кількості проживаючих та скаладає на місяць:

- одна особа – 19,15 грн.,

- дві особи – 38,30 грн.,

- три особи і більше – 57,45 грн.

Для покращення умов з вивозу сміття, КП «ВУЖКГ» пропонує жителям селища закупити зручні пластикові контейнери для його зберігання та автоматизованої погрузки на сміттєвоз ємкістю 240 л.. Вартість одного контейнера становить 1272,00 грн. з розстроченням платежу (перший внесок 300грн., наступні 6 місяців по 162,00 грн.).

Бажаючих заключити договір та придбати контейнер, просимо звернутись до адміністрації підприємства, за адресою М. Старицького 2А.