Дата: 18.01.2022 08:30

Територію Чорнобаївської територіальної громади (далі ТГ) протягом 2021 року обслуговували старший дільничний офіцер поліції капітан поліції Мехеда Олександр Віталійович (с. Богодухівка, с. Іванівка, с. Красенівка, с. Привітне, с. Тарасівка, с. Нове Життя, с. Хрестителево,  с. Мар’янівка, с. Франківка с. Бакаєво), дільничний офіцер поліції ст. лейтенант поліції Гайдаренко Віталій Сергійович (с. Велика Бурімка, с. Мала Бурімка, Михайлівка, с. Мохнач), дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Ветькало Григорій Юрійович (смт. Чорнобай,  с. Савківка,   с. Малі Канівці, с. Великі Канівці), дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Кондратьєв Олег Миколайович (с. Лукашівка, с. Григорівка, с. Новоукраїнка, с. Новоселиця, с. Веселий Поділ, с. Веселий Хутір, с. Вишнівка).

Територію Іркліївської територіальної громади (далі ТГ) протягом 2021 року обслуговували старший дільничний офіцер поліції сектору превенції майор поліції Носенко Олег Володимирович (с. Мельники, с. Журавлине, с. Крутьки,  с. Вороненці, с. Чехівка, с. Червонохиженці,  Скородистик, Іркліїв, с. Загородище), дільничний офіцер поліції капітан поліції Тарасенко Андрій Віталійович (с. Тимченки, с. Москаленки, с. Васютинці, с. Першотравневе,  с. Мирне, с. Коврай, с. Придніпровське, с. Червоногірка), дільничний офіцер поліції сектору превенції ст. лейтенант поліції Гайдаренко Віталій Сергійович
(
с. Лящівка, с. Кліщенці, с. Вереміївка, с. Жовнино), дільничний офіцер поліції сектору превенції лейтенант поліції Кондратьєв Олег Миколайович (с. Степове, с. Лихоліти, с. Ревбинці, с. Старий Коврай).

Так, до адміністративної відповідальності дільничними офіцерами поліції, які обслуговували територію Чорнобаївської ТГ та Іркліївської ТГ, притягались громадяни за такими статтями в кількості:

• ст. 178 КУпАП (розпивання спиртних напої у громадських місцях у п’яному вигляді) - 180;
  • 175 – 1 (куріння в громадському місці) - 104;
  • 156  (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання виробів без їх згорання) - 14;
  • 173 – 2 (насильство в сім`ї) - 102;
  • 173 (дрібне хуліганство) - 50;
  • 176 (виготовлення, зберігання самогону) - 33;
  • 160 (торгівля з рук в невстановлених місцях) - 10;
  • 192 (порушення громадянами строків реєстрації зброї) - 8;
  • 183 (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) - 85;
  • 44-3 (порушення правил, щодо карантину людей) - 161.

Протягом 2021 року та території Чорнобаївської територіальної громади  та  Іркліївської територіальної громади безпосередньо дільничними офіцерами поліції сектору превенції відділу поліцейської діяльності № 2 Золотоніського районного відділу поліції розкрито кримінальних правопорушень за наступними статтями Кримінального кодексу України:

• 185 (крадіжка) – 22;
  • 190 (шахрайство) – 1;
  • 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів) – 4;
  • 246 ( незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) – 5;
  • 126 - 1 (домашнє насильство) – 1;
  • 125 (легкі тілесні ушкодження) – 4;
  • 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) – 1;
  • 186 (грабіж) – 1;
  • 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) – 6.

Також серед жителів Чорнобаївської громади та Іркліївської громади , які вчиняли насильство в сім`ї , відповідно до наказів та Законів України, проводились профілактичні заходи (поставлено на облік,. осіб, які вчинили насильство в сім`ї – 116 осіб).

Крім того з метою недопущення правопорушень та злочинів проводилась профілактична робота із особами, які перебувають на обліку у кримінально – виконавчій інспекції, раніше судимими та формально наглядними.

Також проводилась індивідуально – профілактична робота з особами, які ухиляються від військової служби та проведені заходи для виявлення їхнього місця знаходження.

Окрім залучення дільничних офіцерів поліції до несення служби під час надзвичайних подій, а також заходів пов’язаних з несенням служби за межами району, дільничними на протязі 2021 року проводились заходи на дотримання правил карантину та профілактика осіб, які потенційно підпадають під групу «ризику», щодо захворювання COVID – 19.