Чорнобаївським селищним фізкультурно-оздоровчим клубом надаються послуги з відвідування плавального басейну

Дата: 18.01.2022 12:45

З 4 по 18 січня здійснено 1299 відвідувань, з них 499 дітей та 800 дорослих.

Відвідувачами придбано 123 абонемента з них 75 абонементів за програмою "єПідтримка"

Щоб розрахуватися коштами єПідтримки потрібно мати смартфон, який підтримує безконтактну оплату NFC, встановлений додаток Google Pay до якого додано карту єПідтримки.

Згідно норм та техніки безпеки плавальний 25-метровий басейн одночасно за один сеанс може відвідувати не більше 25 осіб. При перебуванні в приміщенні плавального басейну максимальної кількості Клієнтів Заклад має право відмовити у відвідуванні плавального басейну всім іншім бажаючим, та запропонувати відвідати басейн наступного сеансу.

Відвідувачі басейну зобов’язані дотримуватись правил громадського порядку та громадської безпеки, взаємної поваги та доброзичливих відносин по відношенню до інших відвідувачів та працівників плавального басейну, загально прийнятих правил етики і моралі.

Під час відвідування басейну заборонено входити в приміщення закритого плавального басейну в верхньому одязі та взутті.

Не дозволяється перебування в басейні осіб у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Відвідування басейну дітьми віком до 16 років здійснюється в організованих групах. З 18:00 діти, що плавають самостійно (без організованої групи) допускаються до плавання тільки в супроводі батьків, за умови, що  батьки дитини (один з батьків дитини), також є відвідувачем Закладу та здійснюють його відвідування разом з дитиною сплативши вартість свого відвідування.

Інструктор/працівник басейну має право вимагати надіти на дитину захисний жилет. Інструктор та адміністрація басейну не несе відповідальність, у випадку, якщо діти не дотримуються правил відвідування басейном та правил безпеки.

Графік роботи басейну :

- Понеділок - П'ятниця - 12:00 - 20:00 год.

- Субота - 10:00 - 17:00 год.

- Неділя - вихідний (санітарний день)