Співчуття з приводу передчасної смерті КОМАНДІРЕНКА МИКОЛИ ДМИТРОВИЧА

Дата: 19.01.2022 10:17

Чорнобаївська селищна рада, вся освітянська спільнота Чорнобаївської громади, відділ освіти Чорнобаївської селищної ради, керівники закладів освіти Чорнобаївщини, глибоко співчувають з приводу непоправної втрати – передчасної смерті КОМАНДІРЕНКА МИКОЛИ ДМИТРОВИЧА, колишнього головного спеціаліста відділу освіти.

Свій освітянський шлях Микола Дмитрович розпочав у 1978 році в Хрестителівській середній школі керівником початкової військової підготовки, вчителем історії та географії. Закінчив  Полтавський педінститут, працював в Чорнобаївському райкомі комсомолу, вчителем історії Чорнобаївської середньої школи №2 і з 1991 року перейшов працювати у відділ освіти на посаду інспектора-методиста, а потім і головного спеціаліста, де і працював до 2020 року. 14 років очолював профспілкову організацію відділу освіти.

За 42 роки на освітянській ниві здобув беззаперечний авторитет серед колег всієї Черкащини, був неодноразово відзначений грамотами різного рівня, його поважали і з ним радилися.

Його життєвий та професійний шлях – це приклад відданості справі, зразок людяності та доброчесності.

Висловлюємо співчуття рідним та близким померлого.

Царство небесне і Вічна пам'ять.