Рятувальники забезпечили безпеку громадян під час купання на Водохреща

Дата: 20.01.2022 09:09

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. 19 січня українці традиційно відзначили це свято. В цей день у всіх містах і селах святять воду. На Водохреща зазвичай багато людей бажають зануритися у воду, щоб вилікуватися від недуг. Люди вірять, що у цей день вода очищає та стає цілющою.

Аби обряд святкування — занурення у освячену воду минув без надзвичайних подій на заздалегідь визначених та підготовлених місцях було організовано чергування рятувальних постів. Рятувальні пости та посилене патрулювання рятувальниками місць масового перебування людей на водних об'єктах було організовано на всій території Золотоніського району.

Фото без описуФото без опису

За інформацією Зололтоніського районного управління ГУ ДСНС України і Черкській області