Відбулася дев’ятнадцята позачергова сесія селищної ради

Дата: 21.01.2022 12:45

21 січня 2022 року під головуванням селищного голови Сергія Любивого відбулася дев’ятнадцята позачергова сесія Чорнобаївської селищної ради VIII скликання.

У ході сесії депутати розглянули питання щодо передачі майна селищної комунальної власності, погодили пропонований ряд змін до рішень сесій селищної ради, внесли зміни до структури та штатного розпису Чорнобаївського  комунального підприємства «Виробниче управління житлово – комунального господарства» та розглянули низку земельних питань.

З усіх питань порядку денного, що були внесені на розгляд сесії прийнято відповідні рішення.

З усіма прийнятими рішеннями ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті Чорнобаївської  селищної ради у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».