Дата: 24.01.2022 08:36

22 січня в Чорнобаївському Спорткомплексі було зіграно матчі ІІІ-го туру Чемпіонату Чорнобаївської територіальної громади з футзалу 2022 року

У турнірі взяли участь 7 команд - чотири з Чорнобаївської громади - (Ветерани, Темна Конячка, ДЮСШ, Новоукраїнка) та три колективи з Іркліївської громади - (АГРОКО, Васютинці, Лящівка)

Третій тур приніс нам рекордні 37 голів. Тож у підсумку, за три тури Чемпіонату, глядачі стали свідками надрезультативності команд - 96 голів було забито за три тури Чемпіонату!

Коротко про події третього туру :

Ветерани впевнено проводять перший тайм, але з боєм та труднощами перемагають Новоукраїнку. Центральний матч був між 2 і 4 командами Чемпіонату, за підсумком бойова нічия, Темна Конячка вперше втратила очки, а АГРОКО дивом рятується від поразки і все далі віддаляється від боротьби за Чемпіонство. Рекордним став матч в історії проведення Чемпіонатів з футзалу на майданчику Чорнобаївського спорткомплексу, в грі між самою "важкою" і самою "легкою" командами Лящівка - ДЮСШ, було забито 20 м'ячів, надрезультативний матч. Тож, найбільше - 7 очок у Темної Конячки, яка на разі одноосібно очолює турнірну таблицю, Васютинці мають гру в запасі, які наступний поєдинок проведуть проти одного з претендентів на Чемпіонат, команди - Ветерани, для останніх ця гра буде вирішальна, адже Темна Конячка в першому турі обіграла "Колектив досвіду".

Також ми продовжуємо рубрику - "Коментар гравців команд після гри". Незважаючи на результати матчів, гравці висловлюють своє враження від подій на майданчику. Повага таким спортсменам і командам, які мають мужність говорити після гри на камеру, навіть після поразки чи невдалих дій на полі, цим демонструючи свою силу волі та професіоналізм.

(Юрій Рева "Новоукраїнка" Василь Дмитренко "Ветерани" Сергій Яковенко "Темна Конячка"  Володимир Яременко "Лящівка" Назар Кутіщев "ДЮСШ" Юрій Музика "Федерація футболу Чорнобаю")

Результати третього туру 22.01.2022 р.

• (09:00) Новоукраїнка - Ветерани - 4:5
  • (10:00) АГРОКО - Темна Конячка - 4:4
  • (11:00) Лящівка - ДЮСШ - 10:10

(пропускали тур) Васютинці

Наступний 4-й тур відбудеться 29.01.2022 р.

• (14:00) ДЮСШ - Темна Конячка
  • (15:00) Ветерани - Васютинці
  • (16:00) Новоукраїнка - Лящівка

(пропускає тур) АГРОКО

Турнірна таблиця:

1. Темна Конячка - 13/10 7

2. Ветерани - 20/12 6

3. Васютинці - 13/8 6

4. АГРОКО - 15/11 4

5. ДЮСШ - 13/21 1

6. Лящівка - 13/22 1

7. Новоукраїнка - 9/12 0

Турнір проводиться при організаційній підтримці Чорнобаївської селищної ради та федерації футболу Чорнобаю .