Пройшли змагання з волейболу серед учнівських команд закладів освіти Чорнобаївської громади

Дата: 25.01.2022 15:36

Відповідно до плану роботи  відділу освіти  Чорнобаївської селищної ради 15  січня  у спортивній залі Чорнобаївської  ЗОШ №2  пройшли змагання з волейболу серед юнок на першість шкіл Чорнобаївської громади. У спортивній боротьбі за звання найкращих брали участь команди із  шести  шкіл. У результаті напруженої  боротьби перше місце посіла команда дівчат з Лукашівського НВК (тренер Присяжнюк В.В.), "срібло" здобули волейболістки з Великобурімської ЗОШ (тренер Вербицький О.Г.). У грі за "бронзу" перемогу виборола команда Красенівського НВК (тренер Нікітченко С.М.).

Змагання  з волейболу серед юнаків-учнів загальноосвітніх навчальних закладів громади  пройшли 22 січня 2022 року. За перемогу боролися сім команд. У результаті перше місце посіла команда Великобурімської ЗОШ      (тренер Вербицький О.Г. ),  другими були волейболісти  Лукашівського НВК (тренер Присяжнюк В.В. ),  третє місце виборола команда  Чорнобаївської зош І-ІІІ ступенів №1 (тренер Стилик Г.І. ).

Вітаємо переможців та учасників  змагань,  бажаємо  продуктивних тренувань, нових перемог і сили командного духу.