Оголошується конкурс на виконання робіт

Дата: 27.01.2022 15:40

Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин у відповідності до рішення Чорнобаївської селищної ради від 21.01.2022 № 19 – 21/VIII  оголошує конкурс на виконання робіт, а саме:

На розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового  призначення із «землі запасу» (код 16.00) на «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» (код 01.01), з метою продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону згідно «Переліку земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону» від 21.01.2022 №19-21/VIII Додаток №2, з яким можна ознайомитись на сайті https://chornobay-rada.gov.ua

Переможцем конкурсу буде визнано учасника, який надав найбільш економічно вигідну пропозицію з усіх, які будуть подані.

Суму витрат, які будуть здійсненні розробником документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01) покладено на переможця земельних торгів.

Термін надання пропозицій  протягом 10 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.