Обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 27.01.2022 17:03

Одним із важливих завдань центру надання соціальних послуг відділення соціальної роботи та служби у справах дітей  є  виявлення на ранній стадії сімей, які неспроможні виконувати виховні функції та забезпечення захисту прав дітей. З цією метою проводяться цільові профілактичні рейди в ході яких перевіряються умови утримання та виховання дітей в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах.

26.01.2022 року працівниками відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг та служби у справах дітей були здійснені планові виїзди в смт. Чорнобай, с. Хрестителеве, с. Бакаєве та с. Франківка, під час яких проведено обстеження 7 сімей, в яких проживає 15 дітей. Під час рейдів з батьками проведено профілактичні бесіди стосовно належного виховання дітей, створення відповідних матеріально-побутових та санітарних умов проживання, недопущення вчинення насильства та порушення прав дітей. Також проведено бесіди з дітьми щодо їх поведінки, зовнішнього вигляду, ведення здорового способу життя. Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов`язків по вихованню дітей. За результатами проведеної роботи складено акти обстежень умов проживання сімей.