КОНКУРС "ШКОЛИ МИРУ"

Дата: 28.01.2022 09:31

Конкурс серед закладів загальної середньої освіти на участь в проєкті «Розширення можливостей для молоді до примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню»

Проєкт реалізується Всеукраїнською Громадською Організацією «Поруч» (далі-ВГО «Поруч»), Фонд громади міста Херсона «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) та фінансується Інститутом Міжнародних Зв’язків, Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Мета проєкту: сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Критерії відбору для шкіл:
розміщення школи на території Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Черкаської областей;
висока мотивація та готовність брати участь у всіх заходах проєкту;
наявність діючого шкільного органу самоврядування;
готовність до проведення активностей для інших шкіл та громади;
готовність до проведення тематичних заходів в рамках літнього шкільного табору;
наявність окремого приміщення з належним ремонтом, площею не менше 30 м2 для створення класу Миру, доступний для всіх учнів;
зручне транспортне сполучення.

Відібрані за результатами цього конкурсу заклади в період з січня по грудень 2022 року долучаться до таких напрямів реалізації проєкту:
створення та облаштування (проведення ремонту, закупка меблів та техніки) в школах Класів миру;
проведення заходів із соціального згуртування, медіації, ведення діалогу та методів комунікації;
створення муралів;
організація візитів-обмінів в інші регіони України;
проведення навчального літнього табору.

Більш детальна інформація про проєкт за посиланням: http://poruch.com.ua/projectsporuch/peaceproject

Учасники конкурсу заповнюють Заявку за посиланням та направляють її до 11 лютого 2022 р. Розгляд заявок здійснюється до 25 лютого 2022 р.