Відбулися зональні змагання з волейболу

Дата: 31.01.2022 12:07

29 та 30 січня 2022 р. відбулися зональні змагання чемпіонату Чорнобаївської територіальної громади з волейболу серед чоловічих команд.

Зона 1 с.Лукашівка, с.Красенівка, с.Мала Бурімка та с.Старий Коврай .

Зона 2 смт Чорнобай, с.Велика Бурімка та с.Придніпровське

До наступного раунду вийшли команди, які посіли перше і друге місце в своїх групах  с.Лукашівка, с.Старий Коврай (Зона 1), с.Велика Бурімка, смт.Чорнобай (Зона 2)

Фінал відбудеться 5 лютого в Спорткомплексі смт Чорнобай, де визначиться краща команда Чорнобаївської громади з волейболу сезону 2022

При організаційній підтримці Чорнобаївської селищної ради.

Зауважимо, що за для мінімізації розвитку поширення Covid 19 спортивний захід проходив з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних вимог.