Проведено перевірку стану дотримання карантинних протиепідемічних заходів

Дата: 31.01.2022 12:27

28 січня 2022 року  робочою групою у складі представників сектору економіки та інвестицій Чорнобаївської селищної ради, Чорнобаївського управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області, проведено перевірку стану дотримання карантинних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання на території селища.

В ході перевірки обстежено 11 об'єктів торгівлі.  Основними порушеннями було недотримання кількості відвідувачів на 1 мта соціального дистанціювання у черзі.

Надано рекомендації щодо усунення  недоліків  та складено відповідні акти. Такі перевірки будуть здійснюватися і надалі.

Звертаємо увагу підприємців та громадян  відповідально ставитися до карантинних вимог та здійснення вакцинації для збереження життя і здоров’я жителів громади.