До уваги жителів Чорнобаю!

Дата: 31.01.2022 14:15

Відділом житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради проводиться збір пропозицій щодо реконструкції  центральної площі селища, що розташована поруч з селищною радою. На даний час подано чотири проєкти.

Просимо усіх небайдужих долучитись до збору ідей та пропозицій для покращення естетичного вигляду площі, який би задовольнив вимоги громади та дозволив би зробити центральну площу Чорнобаю сучасною.

Пропозиції подавати за адресою: вул. Центральна, 154, 2 поверх, відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради та на електронну адресу: gkgchornobay@ukr.net