Чорнобаївська селищна рада вітає колектив редакції газети « Світлий шлях» з ювілеєм - 90-річчям з дня заснування.

Дата: 02.02.2022 12:35

Сьогодні 2 лютого відзначає  свій ювілей - 90 - років   газета, яка з 1932 року весь цей час була й залишається чесним співрозмовником, мудрим порадником. Її якісне публіцистичне слово завжди спонукало до роздумів, формувало громадську думку, виховувало патріотизм. І сьогодні перед газетою стоять такі ж важливі завдання - доставляти людям оперативну інформацію, виховувати нові покоління.

Упевнений, що й надалі обрані газетою демократичні чесноти, самовіддане служіння своїм землякам, неспинне прагнення змінювати життя  на Чорнобаївщині на краще залишатимуться домінуючими орієнтирами.

З нагоди свята зичу колективу редакції   газети « Світлий шлях» та її читачам міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків в роботі, сили та енергії у професійній діяльності, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, благополуччя та добробуту в родинах.

Селищний голова  Сергій ЛЮБИВИЙ