Відбулась нарада з питань житлово-комунального господарства та земельних відносин

Дата: 04.02.2022 09:02

Під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї за участі заступника селищної ради Володимира Семенова 03 лютого було проведено нараду з старостами з питань житлово-комунального господарства та земельних відносин.

Під час наради  заслухано доповіді працівників відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин щодо необхідності дотримання вимог Закону Україну «Про охорону праці», виконання правил пожежної безпеки, проведення періодичного медичного огляду та спеціальних навчань з охорони праці, виконання робіт по благоустрою та прибирання кладовищ, розглянуто питання матеріально-технічного забезпечення старостатів, вуличного освітлення та дотримання вимог законодавства щодо видалення аварійних дерев.

Завідувач сектору земельних відносин повідомив старост щодо необхідності проведення роз’яснювальної роботи з населенням по оформленню правовстановлюючих документів на земельні ділянки та наголосив, що без правовстановлюючих документів громадяни не зможуть захистити свої права у разі, якщо на їх землю   претендуватиме інша особа.

Також поінформував присутніх щодо потреби повідомлення Золотоніського відділу податків і зборів з фізичних осіб управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Черкаській області про зміни власників земельних ділянок, розміру площ та пільг, які необхідно внести в реєстр платників земельного податку та закликав до співпраці з пошуку безхазяйних земельних ділянок.

За результатами наради було надано доручення та завдання відповідно до функціональних повноважень.