Звіт про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Чорнобаївської селищної ради за 2021рік

Дата: 08.02.2022 08:56

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Чорнобаївської селищної ради створена з метою розгляду протоколів про адміністративні порушення у межах компетенції, визначеної статтею 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Засідання комісії відбуваються в міру надходження адміністративних протоколів.

Протягом 2021 року на розгляд комісії надійшло:

1. 6 протоколів за статтею 183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб», з яких:

• 3 справи було повернуто у зв?язку з тим, що їх складено з порушенням вимог чинного законодавства;

• 1 справа була закрита у зв?язку зі смертю особи, що притягується до адміністративної відповідальності;

• за 2-ма справами накладено адміністративне стягнення у розмірі п?ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн.).

1. 7 протоколів за статтею 159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках», з яких:

• 3 справи було повернуто для подальшого розгляду за належністю;

• за 1 справою було накладено адміністративне стягнення у розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (17 грн.);

• за 3-ма справами було накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження.

1. 8 протоколів за статтею 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», з яких:

• 4 справи було повернуто для подальшого розгляду за належністю;

• за 3-ма справами було накладено адміністративне стягнення  у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.);

• за 1 справою було накладено адміністративне стягнення у розмірі вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1360 грн.).

1. 1 протокол за статтею 154 КУпАП «Порушення правил тримання котів і собак», який повернуто у зв?язку з тим, що його складено з порушенням вимог чинного законодавства.

2. 3 протоколи за статтею 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами», які повернуто для подальшого розгляду за підвідомчістю.

3. 1 протокол за статтею 179 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві», який повернуто для подальшого розгляду за підвідомчістю.

Голова адміністративної комісії                                    Олег МУРАВ?Я