Участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету

Дата: 08.02.2022 16:13

8 лютого  вчителі  Малобурімської ЗОШ І-ІІІ ступенів   взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету, який проводився в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

У рамках заходу   було зареєстровано рекорд України щодо виконання 41 тисячею освітян  цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education.

Під час заходу були презентовані можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті». Також учасники виконали вправи у віртуальних кімнатах, отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки.

Вчителі Малобурімської ЗОШ   І-ІІІ ступенів  разом з іншими учасниками  онлайн-флешмобу отримали   «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті» для впровадження в освітній діяльності.