Як роботодавцю подати вакансію через «Е-кабінет»?

Дата: 09.02.2022 08:38

На вебсайті Державної служби зайнятості діє «Електронний кабінет роботодавця».

Це інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований на скорочення витрат часу роботодавця для відвідування служби зайнятості.

Для реєстрації в «Електронному кабінеті» потрібно: на головній сторінці вебсайту (www.dcz.gov.uaнатиснути кнопку «Персональний кабінет», зареєструватись і заповнити всі необхідні поля.

Після реєстрації, для авторизації на вебсайті, необхідно надати особистому консультанту служби зайнятості свої e-mail, логін та пароль, зазначені під час реєстрації.

Після авторизації роботодавець отримає можливість подати звіт за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» в онлайн режимі, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме, а також переглянути:

• актуальність реквізитів свого підприємства;

• звіти за формою 4-ПН, 1-ПА, що подавались до служби зайнятості;

• стан укомплектування заявлених вакансій;

• кількість направлень претендентів на роботу;

• стан договорів про організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання;

• отримати інформацію щодо компенсації єдиного внеску та компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.

Також після заявлення до служби зайнятості актуальної вакансії, роботодавець може самостійно розмістити її на вебсайті:

Як подати вакансію через «Електронний кабінет»?

Щоб створити вакансію у персональному кабінеті роботодавцю необхідно обрати з переліку пункт меню «Мої вакансії» та натиснути кнопку «Створити вакансію». Відкриється картка вакансії, яку необхідно заповнити за інформаційними блоками. Кожен блок має кнопку «Зберегти». Всі вакансії до їх публікації на вебсайті перевіряються модератором на коректність вмісту інформації та стають загальнодоступними для користувачів.

Як прибрати вакансію з вебсайту?

Якщо вакансія опублікована, але роботодавець бажає тимчасово припинити доступ до неї іншим відвідувачам сайту, необхідно виконати функцію «Зняти з публікації». Для видалення вакансії повністю - натиснути кнопку «Видалити». Вакансії, що перебувають у стані «Архів» більше, ніж півроку, видаляються автоматично.

За поданням Чорнобаївської РФ

Черкаського ОЦЗ