"Веселі молодички" з Богодухівки підкорили Європейський етнофестиваль!

Дата: 09.02.2022 10:55

Минули Новорічні свята в період яких із задоволенням та цікавістю всі готувалися до прадавніх щедрівок, колядок, Маланки та Василя. А різних пісень та віншувань уже стільки, що можна книгу випускати! Тому народний фольклорний колектив «Веселі молодички» з Богодухівки не лише  привітав своїх односельців з новим роком, а й в черговий раз показав красу старовинної обрядової української пісні.

Вже вдруге колектив бере участь у Міжнародному марафоні новорічних обрядових пісень -2022, який проводився в м. Харків в рамках Чемпіонату Європи «Euro Folk Україна- Таланти 21 століття», де виборов почесне І місце. Готуючись до конкурсу, було відшукано кілька старовинних пісень, дві з яких представлено на розгляд журі. Саме ці колядки колись давно співалися у нас на Лівобережжі.

Зацікавлені дослідницькою діяльністю "Веселі молодички" й надалі працюватимуть над відродженням старовинної пісні, створенням нової концертної програми, яку невдовзі побачать односельці.