Зіграно матчі 6 туру Чемпіонату Чорнобаївської територіальної громади з футзалу 2022 року

Дата: 14.02.2022 14:04

12 лютого в Чорнобаївському Спорткомплексі було зіграно матчі 6 туру Чемпіонату Чорнобаївської територіальної громади з футзалу 2022 року.

У турнірі беруть участь 7 команд - чотири з Чорнобаївської громади - («Ветерани», «Темна Конячка», «ДЮСШ», «Новоукраїнка») та три колективи з Іркліївської громади - («АГРОКО», «Васютинці»,  «Лящівка»).

Шостий тур приніс нам 34 голи. Тож в підсумку, за шість турів Чемпіонату, глядачі стали свідками 179 голів.

Коротко про події шостого туру :

Остання гра для «Темної Конячки» переросла в справжню битву, команда «тіні» в принциповому матчі несподівано для всіх завдає першої поразки одному з лідерів чемпіонату «Васютинцям», повертаючи собі першу сходинку турнірної таблиці. (Не відпускає боротьбу за призові місця і «Новоукраїнка», без особливих зусиль перегравши футболістів спортшколи «ДЮСШ»).

Друга центральна гра туру відбувалася між четвертою командою Чемпіонату «Ветерани» та третьою «АГРОКО», перемога в принциповому матчі давала б кожній з команд непоганий гандикап перед останнім туром, неочікувано надрезультативно «Команда досвіду» розібралася з опонентом, без особливих зусиль, розгромивши «АГРОКО»,  і лише теоретично залишила їм шанси на призове місце. Тож, перед заключним туром найбільше - 13 очок у «Темної Конячки», яка на разі одноосібно очолює турнірну таблицю, «Васютинці» мають на один пункт менше - 12 і гру в запасі, які наступний поєдинок проведуть проти одного з «аутсайдерів» Чемпіонату, команди – «ДЮСШ», тепер, щоб взяти Чемпіонство «Васютинці» повинні лише перемагати в останньому турі, навіть нічия не влаштовує команду, але важливим фактором стане те, що за останніх грає наразі найкращий бомбардир Чемпіонату - Назар Кутіщев, який точно завдасть проблем і шукатиме можливість збільшити кількість забитих м'ячів в списку головних «штурмовиків».

Якщо з «першим» і «другим» місцем більш-менш зрозуміло, то точно ще не відомо хто буде закривати призову «трійку», адже відразу три колективи  мають всі шанси. Головним матчем стане це розбірки між претендентами на бронзу «АГРОКО» - «Новоукраїнка», де перемога дає шанси кожній, але все буде залежати від гри, яка відбудеться після їхньої. «Ветерани», які можуть лише за фактором недооцінки втратити очки в матчі проти «Лящівки». Тому з нетерпінням чекаємо на заключний 7 тур, який і розставить всі крапки над «і"».

Результати 6 туру 12.02.2022 року:

«Васютинці»  - «Темна Конячка»  -    5:9

Голи:  Собко, Зінченко, Білоножко (3) - Вишнівський, Яковенко, Тараненко (2), Ковальов (4)

«Новоукраїнка» - «ДЮСШ» - 7:3

Голи : Темчишин, Ковальов, Гриценко, Соломка (2), Рева (2) - Кутіщев (3)

«Ветерани»  - «АГРОКО» - 9:1

Голи : Дмитренко, Клименко, Конограй (2), Лахтіонов (4) - Бурган, Гуляш (автогол)

(пропускали 6 тур) «Лящівка»

Наступний заключний 7 тур Чемпіонату відбудеться 27.02.2022 р.

(09:00) «АГРОКО» - «Новоукраїнка»

(10:00) «Ветерани» - «Лящівка»

(11:00) «ДЮСШ» - «Васютинці»

(пропускає тур) «Темна Конячка»

Турнірна таблиця:

1. «Темна Конячка» -      30/20       13

2. «Васютинці»-               34/22       12

3. «Ветерани» -                  33/20        9

4. «Новоукраїнка» -          23/16       9

5. «АГРОКО» -                     23/23       7

6. «ДЮСШ» -                        22/42      1

7. «Лящівка» -                     14/36      1

Бомбардири :

1. Кутіщев Назар (ДЮСШ) - 14

2. Ковальов Олександр (Темна Конячка) - 13

3. Клименко Олександр (Ветерани) - 9

4. Савісько Ярослав (АГРОКО) - 7

Іващенко Владислав (АГРОКО) - 7

Лахтіонов Микола (Ветерани) - 7

5. Шепель Олександр (Васютинці) - 6

Вініченко Богдан (Васютинці) - 6

Дмитренко Василь (Ветерани) - 6

Турнір проводиться при організаційній підтримці Чорнобаївської селищної ради та федерації футболу Чорнобаю.

За інформацією сектору молоді та спорту селищної ради.