Всеукраїнський турнір з окремих вправ пауерліфтингу - "Кубок СПАРТИ ІІІ"

Дата: 14.02.2022 16:09

19 лютого 2022 року, в Спортивному комплексі смт. Чорнобай, по вул. Спортивна, 5, вперше пройде Всеукраїнський турнір з окремих вправ пауерліфтингу - "Кубок СПАРТИ ІІІ".

110 учасників у 146 номінаціях з м.Київ, м.Дніпропетровськ, м.Одеса, м.Полтава, м.Кропивницький, м.Павлоград (Дніпропетровська обл),  м.Бориспіль,  с.Германівка (Київська обл), м. Миронівка (Київська обл), м. Вишневе  (Київська обл), с.Степок (Київська обл), м.Лубни, м.Хорол, м.Кременчук (Полтавська обл), м.Шостка  (Сумська обл), м.Олександрія (Кіровоградська обл), м.Балта (Одеська обл), с. Білозір'я (Черкаська обл), м. Ватутіне (Черкаська обл), м.Умань, м.Золотоноша, смт. Чорнобай вже підтвердили свою участь і будуть змагатися за перемогу та призовий фонд 50 тис. гривень.

Земля Піддубного збирає найкращих і найсильніших спортсменів з силового триборства.

Турнір організовано за сприяння Чорнобаївської селищної ради та фінансової підтримки мецената Григорія Душейка.

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних вимог.