Вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 15:32

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця подія щороку об'єднує багато людей. А ті, хто пройшли через горнило війни та залишилися живими, цього дня за обов’язок вважають вшанування пам’яті полеглих.

Сьогодні, 15 лютого 2022 року, в Чорнобаївській територіальній громаді біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам  відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вшанувати пам’ять та звитягу воїнів-інтернаціоналістів прийшли  перший заступник селищного голови Олег Мурав’я, Почесний голова асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств» Петро Душейко, Іркліївський сільський  голова Анатолій Писаренко, Благочинний Чорнобаївського округу  отець Валерій Русняк, голова Громадської Організації «Чорнобаївська районна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» Юрій Батурин, учасники бойових дій на території інших держав, громадськість селища.

Урочистості традиційно розпочалися із мітингу вшанування пам’яті учасників бойових дій.  У своїх промовах виступаючі висловили подяку всім учасникам бойових дій на території інших держав за їхній внесок в історію держави, за те, що залишилися вірними військовій присязі, що знайшли мужність повернутися додому живими.

Поминальну Панахиду за загиблими воїнами-інтернаціоналістами відслужив Благочинний  Чорнобаївського округу отець Валерій.

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих учасників  бойових дій та поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

Щороку збираються в цей день воїни-ветерани афганської війни, щоб підтримати один одного, поділитися спогадами, згадати свої бойові будні, розділити біль втрати за тими солдатами і офіцерами, кому не судилося повернутися до рідних домівок.

У День вшанування пам’яті  воїнів  – інтернаціоналістів висловлюємо  подяку всім  ветеранам трагічної Афганської війни та українським воїнам миротворцям.