Світла пам'ять загиблим афганцям

Дата: 15.02.2022 16:28

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який в Україні відзначається щорічно 15 лютого, проводиться комплекс заходів зі вшанування учасників бойових дій на території інших держав та членів сімей загиблих. На Чорнобаївщині традиційно проводяться покладання квітів на могили загиблих військовослужбовців.

Не порушуючи традицій, так було і цьогоріч. Сьогодні перший заступник селищного голови Олег Мурав’я  та  Іркліївський сільський  голова Анатолій Писаренко відвідали могили загиблих афганців у населених пунктах  Чорнобаївської та Іркліївської громад  та поклали вінок і квіти на могили  Володимира Мироненка з Лукашівки, Анатолія Притченка та Віталія Дяченка зі Степового.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Також побували в гостях у матері Віталія Дяченка – Олександри Йосипівни, більша частина життя якої позбавлена найважливішого – можливості бачити поряд сина…

В Богодухівському старостаті також поклали квіти на могилу  загиблого афганця  Олександра Татаровського.

Світла пам'ять тим, хто не повернувся з далеких доріг війни, щира шана  – її ветеранам, живим свідкам трагічних сторінок історії.