День єднання.

Дата: 15.02.2022 16:32

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій. З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання (указ № 53/2022).

Як зазначив Президент у своєму зверненні, сьогодні Україну лякають великою війною і вкотре призначають дату воєнного вторгнення.  Це не перша загроза, з якою зіткнувся сильний український народ і вкотре проявив свої найкращі якості – згуртованість і волю до перемоги. Наша держава зараз сильна, як ніколи.

16 лютого   буде піднятий Державний прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах нашої країни, зокрема і  в Чорнобаївській територіальній громаді, о 10:00  буде виконано Державний гімн.