Свято в молодіжному центрі денного перебування “Усмішка”.

Дата: 15.02.2022 17:03

Прагнення до спілкування зібрало юнаків і дівчат  Молодіжного центру денного перебування “Усмішка” комунальної установи «Центру надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради» в день Святого Валентина. За чашечкою кави і смаколиками лунали компліменти, дзвінкий сміх.

Молодь дізналась багато пізнавального про святкування цього дня в різних країнах, долучилася до духовних скарбниць світу.

Цікаві розважальні ігри, змістовні конкурси не залишили байдужими Анжелу із Богодухівки, Колю із Савківки, Свєту, Таню, Юру із Чорнобай.

Всю теплоту свого серця, турботу, душевність вкладаємо в покращення життя своїх вихованців.

Співпраця центру надання соціальних послуг і Публічної бібліотеки приносить вагомі результати.