Шановні жителі громади!

Дата: 20.02.2022 05:00

Минає вісім років від кривавих подій 2014 року -  масового розстрілу активістів Майдану в Києві, які сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ.

Революція Гідності змінила кожного з нас. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Приклад тому – героїчний захист східних рубежів країни, волонтерський рух, самопожертва в ім’я незалежності.

Світла пам'ять Героям Небесної Сотні  та Героям, що полягли на сході в зоні Операції об’єднаних сил за правду, справедливість, за нашу свободу!

Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту нашої Чорнобаївщини та всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Миру всім нам!

Слава Українському народові!

Вічна слава Героям!

Селищний голова                                                         Сергій ЛЮБИВИЙ