Участь у акції «Ангели пам’яті»

Дата: 18.02.2022 16:04

Лідери учнівського самоврядування Чорнобаївської громади  долучилися до всеукраїнської  тихої  акції вшанування Героїв Небесної сотні «Ангели пам’яті», ініційованої  мистецькою агенцією «Територія А».

Акція присвячена пам’яті розстрілам Героїв Небесної Сотні, які розпочалися 18 лютого  2014 року на вулиці Інститутській в м. Києві. Діти виготовили паперові ангели, як символ розстріляних людей і нашої пам’яті про їх подвиг та вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання.

Ми повинні пам’ятати героїв, котрі віддали своє життя за краще майбутнє, а також допомогли усвідомити багатьом людям те, що за себе і свою державу потрібно боротися.

Адже  події, які відбулися вісім років тому, назавжди вкарбувалися в історію України, в серце кожного українця.