У Чорнобаївській громаді пройшли заходи до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Дата: 20.02.2022 19:56

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.  На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши надвисоку ціну – власне життя.

Сьогодні з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні  у смт Чорнобай біля  памятного знаку «Небесній Сотні» зібралися представники влади, громадськість, громадське  формування «Народна самооборона»,  учасники АТО/ООС, жителі громади аби схилити голови перед памяттю загиблих та покласти квіти до підніжжя памятного знаку.

Фото без описуФото без опису

Вшанування продовжилося ходою памяті центральною вулицею селища до памятника «Борцям за волю України».

Фото без описуФото без опису

Під час проведення мітингу-реквієм до присутніх звернувся перший заступник селищного голови Олег Мурав’я та Благочинний  Чорнобаївського округу отець Валерій:

Фото без описуФото без опису

• Українська історія багата на події та, нажаль, має достатньо трагічних сторінок. Українцям доводилося в минулому і доводиться сьогодні захищати своє, відстоювати право змін на краще, боротися за свободу. Адже свобода - це можливість вільного вибору та усвідомлення відповідальності за цей вибір. Герої Небесної Сотні зробили свій вибір - виборювати свободу та гідність, віддавши за це життя. Вони загинули за те, щоб Україна розвивалася як вільна демократична держава. Революція гідності - це 94 дні нерівної боротьби, 107 Героїв Небесної Сотні. Серед них люди різних національностей, віросповідання, освіти, віку, але обєднувала їх спільна та благородна мета.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні та поклали квіти до памятника.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Час плине, але пам'ять про Небесну Сотню залишається у серці кожного українця. Вічна та світла память Героям Небесної Сотні!

Слава Україні!