Всеукраїнський турнір з пауерліфтингу – «Кубок СПАРТИ ІІІ».

Дата: 21.02.2022 13:43

Чорнобаївщина вчергове продемонструвала гостинність. Вперше 19 лютого в Спортивному комплексі смт Чорнобай відбувся Всеукраїнський турнір з окремих вправ пауерліфтингу – «Кубок СПАРТИ ІІІ».

Унікальний турнір об’єднав чоловіків та жінок не лише з різних міст, але й різних вагових категорій, спортивних умінь та віку. 114 учасників у 156 номінаціях з міст Київ, Черкаси, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Кропивницький, Павлоград (Дніпропетровська область), Бориспіль, Миронівка,  Вишневе (Київська область), Лубни, Хорол, Кременчук, Шостка (Сумська область), Олександрія (Кіровоградська область),  Балта (Одеська область), Ватутіне (Черкаська область), Умань, Золотоноша, смт Чорнобай, сіл Германівка  (Київська область), Білозір’я приїхали  до нас, щоб змагатися за перемогу та призовий фонд 50 тисяч гривень.

Турнір проходив за сприяння Чорнобаївської селищної ради та фінансової підтримки мецената, Почесного  президента СК «Вікінг» та СК «Черкаські богатирі», віце-президента федерації ЮПіСі Григорія Душейка.

Турнір відкрив керуючий справами селищної ради Василь Мінько та побажав усім учасникам перемог.

Адже боротьба була важкою та напруженою. Цього року учасники виконували двоборство «жим –тяга», софт екіпірування, станова тяга, екстремальний жим, підйом на біцепси,  жим лежачи.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису   Впродовж всього дня  спортсмени у напруженій боротьбі змагалися за перемогу.

По закінченню турніру перший заступник селищного голови Олег Мурав’я та Іркліївський сільський голова Анатолій Писаренко  привітали та подякували всім учасникам та зізналися, що дуже вражені масштабом турніру і силою, яку демонстрували спортсмени.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Співорганізатор Олег Литвиненко вручив, за всебічну підтримку турніру, як організаційну так і фінансову, особисту відзнаку для головного мецената турніру - Григорія Петровича Душейка та  селищного голови - Сергія Васильовича Любивого.

Призери та переможці були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів, абсолютні переможці кубками, дипломами і призами від спонсорів, переможці та призери в абсолютній першості за призовий фонд 50 000 грн  грошовими винагородами, дипломами і кубками. Також від Чорнобаївської селищної ради всім капітанам команд, які були представлені на турнірі, були вручені відзнаки та сувенірна пам'ятна атрибутика.

За результатами виступів, в запеклій і безкомпромісній боротьбі лише найкращі та найсильніші змогли вибороти перемоги.

Найвищим досягненням спортсмена на турнірі може бути потрапляння у призову трійку «Абсолютної першості».

Найкращими в абсолютній першості серед всіх вагових і вікових категорій в боротьбі без призового фонду стали:

Жим лежачи (чоловіки)

1. Андрій Косяк (м. Київ)

2. Віталій Зінченко (м. Одеса)

3. Євгеній Коваленко (м. Олександрія)

Станова тяга (чоловіки)

1. Олег Жучков (м. Київ)

2. Андрій Райчук (м. Умань)

3. Олександр Дробілко (м. Умань)

Двоборство (жим + тяга) (чоловіки)

1. Андрій Райчук (м. Умань)

2. Володимир Плюта (м. Миронівка)

3. Єгор Чащин (м. Київ)

Підйом штанги на біцепс (чоловіки)

1. Микола Губа (м. Черкаси)

2. Вадим Гришко (смт. Чорнобай)

3. Віталій Раковський (смт. Чорнобай)

Найкращими в абсолютній першості серед всіх вагових і вікових категорій в боротьбі за призовий фонд - 50 000 грн стали:

Жим (чоловіки)

1. Михайло Морозов (м. Білозір'я) - 5000 грн.

2. Євгеній Руднік (м. Київ) - 3500 грн.

3. Ігор Федорченко (м. Кременчук) - 2500 грн.

4. Максим Самойленко (м. Дніпро) - 1500 грн.

5. Максим Скобелєв (м. Київ) - 1000 грн.

Жим(жінки)

1. Діана Шонія (м. Олександрія) - 2000 грн.

2. Марина Матвієнко (с. Германівка) - 1500 грн.

3. Оксана Остроушко (м. Умань) - 1000 грн.

Станова тяга (чоловіки)

1. Максим Самойленко (м. Дніпро) - 5000 грн.

2. Євгеній Калько (м. Кременчук) - 3500 грн.

3. Максим Скобелєв (м. Київ) - 2500 грн.

4. Ігор Коцюба (м. Миронівка) - 1500 грн.

5. Єгор Вовденко (м. Шостка) - 1000 грн.

Станова тяга  (жінки)

1. Марина Матвієнко (с. Германівка) - 2000 грн.

2. Оксана Остроушко (м. Умань) - 1500 грн.

3. Тетяна Владимиренко (м. Київ) - 1000 грн.

Біцепс (чоловіки)

1. Михайло Морозов (м. Білозір'я) - 5000 грн.

2. Богдан Бондаренко (м. Вишневе) - 3500 грн.

3. Віталій Гладкий (м. Золотоноша) - 2500 грн.

4. Євгеній Безкоровайний (м. Шостка) - 1500 грн.

5. Олександр Горожанкін (м. Балта) - 1000 грн.

Віримо, що турнір постійно буде розширювати  географію та залучати дедалі більше учасників. Адже, спорт пропагує здоровий спосіб життя, зміцнює та здружує.