Шановні жителі громади!

Дата: 27.02.2022 14:55

Зберігайте спокій. Ситуація на території громади контрольована. Рада оборони цілодобово здійснює оперативний контроль за ситуацією та невідкладно реагує на вирішення питань життєзабезпечення.   На в’їздах в громаду облаштовано блокпости з постійним чергуванням. Об’єкти життєзабезпечення забезпечені цілодобовою надійною охороною. В населених пунктах громади постійно   проводиться патрулювання територій працівниками підрозділів поліції та членами громадських формувань для охорони громадського порядку. Окремо патрулювання здійснюють  групи ветеранів міліції та поліції. В старостинських округах діють групи самооборони.

Прошу Вас  не приймати  самостійно  жодних рішень по наданню  допомоги загонам самооборони та силам ЗСУ.    Якщо буде потрібно ми до Вас звернемося  в офіційному зверненні  через старост та з офіційного  сайту Чорнобаївської селищної ради. На сьогодні всі питання, які  потребують забезпечення підрозділу територіальної оборони, мобільних груп вирішено і  давайте домовляємось так, що ми з Вами працюємо конструктивно у відповідності до комендантського часу.

Нагадую,    що відсьогодні  комендантська година  діє  з 20.00 вечора до 6.00 ранку.

У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих селищною радою перепусток і посвідчень. Їх мають винятково працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність громади.

Вимикається нічне вуличне освітлення. Жителям на період комендантського часу необхідно вжити заходів зі світломаскування власних домівок:

• вимикайте світло в оселях;
  • зашторюйте вікна;
  • гасіть вуличне освітлення своїх будинків.

Просимо з розумінням до цього поставитися. Це вимушені заходи для вашої безпеки!

Шановні   жителі Чорнобаївської громади, будьте пильні, при виявленні підозрілих осіб, міток, пристроїв, підозрілих речей , машин,літаків терміново повідомте про них старост старостинських округів, поліцію.

Не піддавайтесь на провокації, що сіють паніку, користуйтесь тільки офіційною інформацією.

Наші дії повинні бути виважені і лише разом ми все здолаємо і обовязково переможемо.

Слава Україні!

Чорнобаївський селищний голова                                Сергій Любивий