Шановні  власники торгівельних закладів на території громади, приватні підприємці!

Дата: 02.03.2022 10:11

В Україні ідуть воєнні дії та оголошено військовий стан, в разі виявлення необгрунтованого підвищення цін на основні продукти та товари першої необхідності, дані дії будуть вважатись злочином проти свого народу.  По виявленим даним фактам відповідними органами будуть прийматись жорсткі міри.

Офіційно повідомляю, що ситуація на території громади контрольована. Зберігайте спокій, не розповсюджуйте недостовірну інформацію та не сійте паніку. Інформація про підняття цін на хліб не відповідає дійсності. Ворог робить все можливе, щоб дезінформувати населення та через провокаторів вкидає в соціальних мережах неправдиві дані. Не підтримуйте ворога, блокуйте і видаляйте такі інформації.

Звертаюсь ще раз до всіх жителів громади - ми робимо спільну справу. Не заважайте всім відповідним структурам   виконувати свою роботу, а саме : не обговорюйте їх дії та місця перебування в соціальних мережах - не дамо ворогу жодної інформації, яка їм може бути корисною.

Телефони гарячої лінії селищної ради:

Слава Україні!

Чорнобаївський селищний голова              Сергій Любивий