Дорогі жінки Чорнобаївської  громади!

Дата: 08.03.2022 01:10

Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашої громади  невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності.  Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша  самовідданість  Україні,  родинам і дітям є безмірною.

Агресія російської  армії несе смерті мирних жителів та руйнацію  міст і сіл. І наше спільне завдання вистояти  і перемогти. Сльози матерів, дружин, сестер не впадуть на нашу українську землю і  віділлються ними. Україна, весна, перемога -  жіночого роду,   символ прагнення і спільної  справи - запорука    успіху в щохвилинному наближенні до перемоги над ворогом .

Переконаний, що запанує мир на нашій землі  і ніщо не буде затьмарювати жіночої  щасливої посмішки.

Зичу, щоб у кожній жіночій долі  було сонячно, мирно  і затишно.   Міцного здоров’я  вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду.

Перемога буде за нами!

З повагою

Селищний голова                                                                        Сергій ЛЮБИВИЙ